Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Kafica.... » pitalice » diskusije » Vasi najveci uspesi i neuspesi......

Vasi najveci uspesi i neuspesi......

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Natasa Bg

aktivan clan
aktivan clan
Svi mi imamo svoje neke uspone i padove , uspehe i neuspehe...I to je normalno.
E sad, po vama koji su vaši uspesi najveći do sada i neuspesi...
Evo prva da odgovrim na svoje pitanje.

Moji dosadašnji uspesi su:Na prvom mestu bih stavila svoj fakultet koji sam uvek i želela da upišem i ta mi se želja svojim trdom i voljom i ispunila.
Neuspehe se trudim da ne pamtim, ali isto je vezan za fakultet jer sam pala godinu.

E sad vi odgovarajte ....

draganica

STAR clan
STAR clan
Super je tema ali malo teska....cestitam ti na uspehu to prvo a onda i da odgovorim i ja...
...huh...
uspeh svakako zapocinjanje sopstvenog posla i istrajnost do ovog uspeha a neuspeh...malo me je i sramota da pisem :/ ... ajde neka bude jako losa odluka vezano za odabir skole...davno...ali ostavilo trag evo i sada u odabiru karijere

Gogi

aspektastro tim
aspektastro tim
uspeh bi bio ... razvod
a neuspeh ... vreme za koje je trebalo realizovati uspeh

ha ha

http://tarot.aspektastro.net/

lavica

aspektastro tim
aspektastro tim
moj najveci uspeh je sto sam u najtezim trenutcima svog zivota ostala prisebna i pri zdravoj pameti...donela odluku da samostalno otvorim privatni biznis i uspesno ga vodim i danas...
a neuspeh uhhhhhhhhhh....jos uvek nisam nasla nekog ko ce da me vodi kroz zivot.....

gogice,sedma kuca u vodoliji-razvod!!!!

Guest

Gost
Moj najveći uspjeh je- to što sam ostala doslijedna svojim principima
i nisam pošla linijom manjeg otpora u teškim vremenima.

A što se tiče neuspjeha-nisam još završila fakultet

Gogi

aspektastro tim
aspektastro tim
tmlavica ::moj najveci uspeh je sto sam u najtezim trenutcima svog zivota ostala prisebna i pri zdravoj pameti...donela odluku da samostalno otvorim privatni biznis i uspesno ga vodim i danas...
a neuspeh uhhhhhhhhhh....jos uvek nisam nasla nekog ko ce da me vodi kroz zivot.....

ih a onda imam super kartu...Da sam tada znao!
Da to i Alexs kaze definitivno razvod ,sto mi ne rece pre 10 godina :)
Salio sam se malo ja ali imam jedan topli lavovski savet za tebe mi lavovi nismo stvoreni da nas vode tako zalutamo ...

http://tarot.aspektastro.net/

lavica

aspektastro tim
aspektastro tim
pa u svakoj karti ima i dobrog i loseg...ih da sam i ja znala pre 6 godina cega sve ima u mojoj karti...ne bih patila...protiv zvezda se ne moze...tvoja karta ima drugih kvaliteta,vidis koliko te ovde svi obozavaju i koliko im pomazes... :motocanaglia_p

"mi lavovi nismo stvoreni da nas vode tako zalutamo ..."
verovatno si u pravu...mozda zato i nemam srece u ljubavi...trazis jaceg a ono mucak...

inja

moderator
moderator
Najveci uspeh... bilo je uspeha, ali najveci jos iscekujem! Ustvari najveci i najdrazi uspeh ce mi biti da imam normalnu porodicu.
A neuspeh... uu... to sto nisam zavrsila fax, mada mozda i u ovim godinama mi padne na pamet da to uradim.

Astrolog

Admin
Admin
Uspeh prvo moj sin Petar sledeci je definitivno aspektastro organizacija okupila je mnogo divnih ljudi i stekla sam MNOGO divnih prijatelja.
a neuspeh sto sam odustala od upisa na pravni pale

http://aspektastro.org

ribica

V.I.P clan
V.I.P clan
Ti si Alexs bas svestrana zenska?
Svaka tebi cast,citala sam neki tvoj intervju na engleskom...astro casopis neki...evo bas trazim link...
Nema veze znaces ti....e a sto nam se nisi pohvalila da imas tri faksa?
A jos si stigla i astro organizaciju da stvoris....i dete da rodis....i slikarstvom da se bavis.....
Nabi mi komplekse zeno :emot101op:
Moj uspeh je sigurno upis na faks.....
A neuspeh... nemam pojma.... mozda sto sam odustala od muzicke skole pale

http://www.aspektastro.net

mimica

aktivan clan
aktivan clan
nasla sam i ja taj interviju postavicu vam link ako hocete,ali nije za astroloski casopis nego nesto za astronomiju.
E a sad moj najveci uspeh je magistratura a neuspeh nezaposlenost

http://www.aspektastro.net

Rule

STAR clan
STAR clan
Ajd' da i ja nesto kazem o svojim uspesima i neuspesima:upisem pedagosku akademiju,napustim je i udam se
i odem iz Bgd-a u selo da zivim(neuspeh napustanje akademije),nakon nekoliko godina,pokajem se sto je
nisam zavrsila i odlucim da je zavrsim...i eto mog uspeha i zaposlim se ...he, bas lepo,jel te,da nije mi bas bilo lako ...porodica itd. ali isplatilo se i ponosna sam zbog toga. vatromet%

zelja

clan
clan
NAJVECI USPESI: odlazak i Srbije (licni stav), uspesna,jaka veza i kasnije brak peta godina, upis koledza

PLANIRANI SUPESI ZA BUDUCNOST: deca deca i deca, zavrsetak koledza i privatan posao vezan za dizajn

PADOVI: neki raniji zdravstveni problemi koje sam mogla spreciti

wexa

aspektastro tim
aspektastro tim
lavica ::moj najveci uspeh je sto sam u najtezim trenutcima svog zivota ostala prisebna i pri zdravoj pameti...donela odluku da samostalno otvorim privatni biznis i uspesno ga vodim i danas...

i meni je sedma u vodoliji:(((( moj najveci uspeh i neuspeh je jedan decko!!!!
smuvala sam "nedodirljivog" najboljeg frajera koji ni s jednom devojko nije opstao osim mene ..a neuspeh..nisam uspela da ga promenim,znam nikad i necu..Sad

radoznala

clan
clan
USPEH: Skola mislim na magistraturu i uskoro doktorat, udaja i naravno posao.
NEUSPEH: Imala sam veliki pad na pocetku faksa, al sad je sve ok, i jos uvek nemam dece a 6 godina u braku.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog