Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Kafica.... » pitalice » diskusije » poverenje/sumnja....?

poverenje/sumnja....?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 00:43

tina

aktivan clan
aktivan clan
Da li bi sebe okarakterisali pre kao pesimnistu ili optimistu,kada nekoga upoznate zapazate samo vrline i dobre stvari ili odmah trazite mane?

Ja sam od onih pesimista na zalost scratch

http://aspektastro.net

2default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 00:55

lavica

aspektastro tim
aspektastro tim
NE ZNAM KA STA SI KONKRETNO MISLILA?PESIMISTA UOPSTE ILI PRILIKOM UPOZNAVANJA NOVIH LJUDI?

3default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 01:02

draganica

STAR clan
STAR clan
ni ja ovo ne razumem ....

4default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 01:03

tina

aktivan clan
aktivan clan
mislila sam kada upoznajete nove ljude da li prvo zapazate lose ili dobre stvari kod njih?

http://aspektastro.net

5default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 01:18

lavica

aspektastro tim
aspektastro tim
MNOGO JE BITNO KAKAV MI PRVI UTISAK OSTAVI TA OSOBA...OBICNO NIKAD NE GRSIM U PPROCENI LJUDI...OD ONIH ZA KOJE MISLIM DA SU LOSI SE U STARTU DISTANCIRAM I NE ULAZIM U DUBLJU KONVRZACIJU....
JEDNOSTAVNO NE ZAPAZAM DOBRE I LOSE OSOBINE...BITNO MI JE DA L JE NEKO POZITIVAN ILI NE...

6default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 01:24

draganica

STAR clan
STAR clan
mislim da znam na sta ciljas lavice,kao kada te neko "ozraci" pozitivnom ili negativnom energijom ili ti prija ili ne,ako ne gresim da si tako sta imala na umu.
Tako je i kod mene...ali ja se ne distanciram ne verujem sebi dovoljno a mozda bih trebala scratch

7default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 01:32

lavica

aspektastro tim
aspektastro tim
NE GRESIS...TO JE JEDNOSTAVNO TAKO...NE MOGU DA KOMUNICIRAM S NEKIM KO MI JE NGATIVAN I KO MI PRENOSI NEGATIVNU ENERGIJU...JEDNOSTAVNO OSECAM NEKU ODBOJNOST DA STUPIM U BILO KAKAV KONTAKT SA TOM OSOBOM...
I TREBALA BI DA VERUJES SEBI,TAKVI TE LJUDI OBICNO UVEK POVREDE KAD TAD...
PRICAM IZ LICNOG ISKUSTVA...NAZALOST...

8default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 02:48

ribica

V.I.P clan
V.I.P clan
i ja imam taj trip isto energije samo te ozrace,pa ovako ili onako DRAGANICE savetujem ti da pocnes da verujes u sebe po tom pitanju sto kaze lavica i ja sam imala iskustva sa tim greskama

http://www.aspektastro.net

9default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 02:52

blizanac_75

aktivan clan
aktivan clan
optimista beznadezni u svakom pogledu

10default Re: poverenje/sumnja....? taj 28/7/2008, 14:20

Astrolog

Admin
Admin
blizanac_75 ::optimista beznadezni u svakom pogledu

takodje No

http://aspektastro.org

11default Re: poverenje/sumnja....? taj 29/7/2008, 10:02

inja

moderator
moderator
blizanac_75 ::optimista beznadezni u svakom pogledu
Takodje, svakome dam sansu mada mi se to ponekad razbije o glavu... ipak jako malo ljudi je koji su mi od samog starta bezveze...

Poslednji izmenio inja dana 29/7/2008, 10:05, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : .......)

12default ... taj 3/8/2008, 18:52

Lena

V.I.P clan
V.I.P clan
Obicno dobro procenim ljude.Mada kako god ja neku osobu osetila,bolji je i los utisak neko nikakakv.Tj. kada te neko ostavi ravnodusnim.

13default Re: poverenje/sumnja....? taj 4/8/2008, 13:15

Guest

Gost
Obicno na osnovu intuicije i energije kojom osoba zraci ,donesem odluku na koju stranu da se stavim.

Optimista sam kada gledam druge,a pesimista kada vidim sebe.

14default Re: poverenje/sumnja....? taj 4/8/2008, 14:15

Natasa Bg

aktivan clan
aktivan clan
Kad mi se neko svidi vidim samo vrline , mada to je i normalno . Ne ceprkam puno da uvidm neke mane jer ih svi imamo , imam ih i ja. Ali uvek vidim prvo ono "dobro" u ljudima pa zavisno od situacija ili ponasanja polako otkrivam i unutrasnost neke osobe.

15default Re: poverenje/sumnja....? taj 6/8/2008, 16:47

Maya87

STAR clan
STAR clan
Ja, npr, imam problem da mnogo verujem ljudima.... Cak i kod najlosije osobe pronadjem trunku dobrog i vodim ka tome
Ja smatram da se ljudi ne dele na lose i dobre, vec da u svakoj osobi postoji i dobro i lose, samo zavisi sta vise primenjuju.
u sustini.... za mene su svi ljudi dobri
.... jadna ja.... bila pozitivna, ostala pozitivna
pozdravslatki

16default Re: poverenje/sumnja....? taj 10/8/2008, 15:27

zelja

clan
clan
hm zavisi od situacije, da li je u pitanju moguc prijatelj,poslovni saradnik itd

uvek se vodim intuicijom jer verujem u nju. nekada krenem poverenjem maximalnim pa se desi da me iznenade necim ruznim ali i ne.
a nekada u startu krenem sa sumnjom pa dam vremena celoj situaciji da se POVERENJE STEKNE i izgradi sto je u stvari po meni i najbolja varijanta.

17default Re: poverenje/sumnja....? taj 11/8/2008, 02:12

Rule

STAR clan
STAR clan
hm...hm...u zivotu sam se "opekla" mnogo puta i bas zbog toga sada sam veoma oprezna, a moglo bi se reci
nepoverljiva i sumnjicava ,i mogu vam reci da ne gresim u proceni od kada sam postala takva,najbolje je biti otvoren i reci odmah sta mislite i osecate i tako cete najbolje pobediti sumnjicavost i nepoverenje :motocanaglia_p o0o

18default Re: poverenje/sumnja....? Danas u 01:24

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | Nauka i Znanje | Medium | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi svoj blog