Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Kafica.... » pohvale,kritike,ideje » Lako je kritikovati valja ih POHVALITI

Lako je kritikovati valja ih POHVALITI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

branka-013

clan
clan
Sve pohvale za forum. Stvarno je super. Odgovori na pitanja nekada i ne prijaju ali ste stvarno divni :) ima nas ihaaa i treba stici uraditi svima nama sve sto trazimo a pri tom bez ikakve naknade. Ma sta reci osim da ste DIVNIII :)

ribica

V.I.P clan
V.I.P clan
pridruzujem se pohvalama!
JESTE DIVNI!!!

A posebno bih pohvalila ovu emisiju koju ste nam omogucili da pitamo nesto Duska!
JEDVA CEKAM TU EMISIJU!!!!!
SVAKA CAST ZA TRUD,RAD I ZELJU DA POMOGNETE SVIMA!

srced

http://www.aspektastro.net

Dasein

V.I.P clan
V.I.P clan
Evo da i ja malo pohvalim. Vidim da cesto padaju kritike jer se odgovori dugo cekaju i znam kako je to jer isto svaki dan jedva cekam da vidim dal mi je Alex odgvorila

Ali moram isto tako rec da se divim Alex i svima ostalima jer besplatno odgovaraju na sva pitanja, pa makar i sa zakasnjenjem i mislim da bi trebali imati malo vise razumijevanja, za to je potreban i trud i vrijeme, a forum im nije jedino sta rade u zivotu. Zato od mene sve pohvale za ulozen trud i vrijeme koje nam poklanjate i hvala na svim odgovorima, kaze stara poslovica da je bolje ikad nego nikad o0o

Lena

V.I.P clan
V.I.P clan
Moram javno da kazem da je forum dosta uznapredovao i postao interesantniji od kad sam se prvi put ulogovala,a sve zahvaljujuci ljudima koji imaju dovoljno ideja da pokrenu nove teme vezane za pitanja koja nisu u tesnoj vezi sa astrologijom.Super ste!!!! Ili super smo!!!

Jedino sto me iznervira je to sto se ulogujem,iskucam poduzi odgovor na neku temu,kao malo pre za pravoslavlje i kad kliknem na posalji,poruka nestane i ponovo moram da se ulogujem iako se nisam odjavljivala u medjuvremenu.Stvarno budem

I kad bi ta predikcija bila...uf bilo bi bas lepo.

Guest

clan
clan
Lena ::Moram javno da kazem da je forum dosta uznapredovao i postao interesantniji od kad sam se prvi put ulogovala,a sve zahvaljujuci ljudima koji imaju dovoljno ideja da pokrenu nove teme vezane za pitanja koja nisu u tesnoj vezi sa astrologijom.Super ste!!!! Ili super smo!!!

Jedino sto me iznervira je to sto se ulogujem,iskucam poduzi odgovor na neku temu,kao malo pre za pravoslavlje i kad kliknem na posalji,poruka nestane i ponovo moram da se ulogujem iako se nisam odjavljivala u medjuvremenu.Stvarno budem

I kad bi ta predikcija bila...uf bilo bi bas lepo.

PREDLOG ZA TEBE ,,,, PRIPREMI TEKST U WORDU , ISKOPIRAJ GA NA FORUM I TO JE TO, TAKO DA NEMORAS TIPKATI VISE PUTA,,,

Dasein

V.I.P clan
V.I.P clan
Ako ti tekst nestane prije nego ga spremis, mozes i prije nego posaljes tekst kopirat tako da ako ti nestane iduci puta samo pasteas ako ti se ne da u word-u pisat...

emilly2

clan
clan
Stvarno jedan od najlepsih astrolokih foruma,sve pohvale..

odlicno)

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi bezplatan blog