Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» razno » KORPICA » zdravlje/korpa » problemi sa kicmom

problemi sa kicmom

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default problemi sa kicmom taj 16/8/2008, 03:02

branka-013

clan
clan
Rodjena u Bileci 29.03.1961 u 10,oo. Poslednje dve godine bas imam problema sa kicmom....nadam se da ce biti sve ok ali ne odoleh da ne pitam :).

2default Re: problemi sa kicmom taj 19/8/2008, 16:27

branka-013

clan
clan
A ja se nadala odgovoru Sad

3default Re: problemi sa kicmom taj 24/8/2008, 17:31

branka-013

clan
clan
A da ja sama sebi odgovorim....pakuj se i na VMA Sad

4default Re: problemi sa kicmom taj 24/8/2008, 19:35

mimica

aktivan clan
aktivan clan
evo ja cu da ti odgovorim

Kicma koliko pamtim je delom pod Jarcem kod tebe je tu Saturn koji vlada Jarcem pa tu je jak ali 6 polje bolnica horoskopa je u strelcu znaci ligamenti.
Pokusacu po uputstvima koje je Alexs davala prvo sagledamo celu kartu i tvoj znak vladar je Ovan vlada glavom,ocima,licem,usima,nosom,zubima,ustima, gornjim delom vilice,mozgom.Drugi korak je polozaj Meseca u natalu tvoj polozaj je u Devici stepen nam ne govori nista (a mozda i govori ali ja to jos pojma nemam :) )
Treci korak kaze
U kombinaciji polozaja Svetlonosa,planeta,znaka,polja,stepena i aspekata mozemo tacno odrediti koje oboljenje je u pitanju i kojim bolestima je natus podlozan.
I evo nam trag za tvoju muku
Sunce vlada srcem,cirkulacijom,torzom,ocima,kicmom,spermatozoidima i pravi prvi aspekt sa Marsom koji vlada testisima,polnim zlezdama,misicnim sistemom,reproduktivnim organima,crvenim krvnim zrncima.I pravi kvadrat eto uzroka za tvoje bolove u kicmi.Trebalo bi po svemu ovome da te boli kicma oko krsta,da je vezano i sa glavoboljama ali to i zbog znaka,da ima veze sa ligamentima a i sa krvi i dalje pojma nemam a ja bih ti savetovala da ides kod doktora i proveris sve to....
Ja sam svasta nasla ali ne bih da lupam i povezujem nestrucno....

http://www.aspektastro.net

5default Re: problemi sa kicmom taj 24/8/2008, 23:22

mesec

STAR clan
STAR clan
Ovo bi moglo biti okostavanje vratnog dela kicme a nisu prohodni ni zucni kanalici

6default Re: problemi sa kicmom taj 25/8/2008, 03:11

Astrolog

Admin
Admin
Ribice dobro si pocela ali malo vise koncentracije i strpljenja u svakom slucaju ide ti.
Branka mesec je dobro videla okostavanje stoji,ali mislim da je sada u pitanju pre bol ledjnih misica.
Naravno odgovor jeste pre svega POSETI LEKARA a astroloska dijagnoza stoji da u ovom periodu su ugrozeni misici ledja a samim tim bice bolova u karlicnom delu a i u vratnom.Okostavanje je boljka koja ce te pratiti za koju godinu no moze biti da na tebe ti aspekti vec deluju pa vecsada imas problema sa zglobovima,cukljevi i sl.

7default Re: problemi sa kicmom taj 25/8/2008, 10:27

mesec

STAR clan
STAR clan
Ovde moze doci do neke amputacije ,mozda zucne kese ili sl ali i nadogradnje najsavremenijim atomskim materijalima ili dijagnosticiranje ubrizgavanjem kontrasta naj novije generacije.Lici mi na neku protetiku.

8default Re: problemi sa kicmom taj 25/8/2008, 15:12

branka-013

clan
clan
Hvala :). Skoro da ne verujem da se poklopilo sve sa lekarom. Danas kad se vratih sa VMA skoro da pomislih da mi je odgovorio lekar sa VMA a ne astrolog. Hvala jos jednom i veliki pozdrav :)

9default Re: problemi sa kicmom Danas u 01:26

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi blog