Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

»  »  » 

ZANIMLJIVE ZAGONETKE...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default ZANIMLJIVE ZAGONETKE... taj 6/9/2008, 02:41

lavica

aspektastro tim
aspektastro tim
Vozite se svojim skupocjenim autom koji ima mjesta za dvoje ljudi, slušate muziku i uživate. Odjednom prolazite pokraj autobusne stanice. Ondje troje ljudi čeka autobus koji kasni.
To su: Jedna starica koja je jako bolesna i hitno treba u bolnicu, jedan doktor koji vam je spasio život i trenutno pomaže starici, a užasno mu se žuri, i jedna osoba koja izgleda kao vaša osoba iz snova kakvu ste si zamišljali. Što ćete učiniti?

2default Re: ZANIMLJIVE ZAGONETKE... taj 6/9/2008, 11:47

Gost

Gost
Povezla bih svih troje,stim sto bih ljepotana,strpala u prtljaznik,to samo do bolnice!!!!!!!!!!!!!!
A onda bih ga primjestila pokraj mene,i tako vozili bih se do prvog MOTELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3default Re: ZANIMLJIVE ZAGONETKE... taj 6/9/2008, 19:34

Lena

V.I.P clan
V.I.P clan
Dacu doktoru kljuc od kola da odveze staricu gde treba,a ja ostanem sa osobom svog zivota....

citala sam ovo ranije,priznajem...

4default Re: ZANIMLJIVE ZAGONETKE... taj 7/9/2008, 00:18

nenad67

clan
clan
Sve ima svoj lepi kraj .... zar ne ?..pod uslovom da je i ona zagrejana....a to se vidi iz svemira... Al opet je KRAJ kad pogledas .

5default Re: ZANIMLJIVE ZAGONETKE... taj 7/9/2008, 00:33

Gost

Gost
nenad67 ::Sve ima svoj lepi kraj .... zar ne ?..pod uslovom da je i ona zagrejana....a to se vidi iz svemira... Al opet je KRAJ kad pogledas .
E,Nenad o,cemu ti ovo!!??
Da nisi ti pogresio temu???
Oprosti ali ne,kontam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6default Re: ZANIMLJIVE ZAGONETKE... taj 10/9/2008, 18:13

ribica

V.I.P clan
V.I.P clan
Stpala bi doktora i macana u auto a starica je starica iiiii ona je svoje pozivela sad je na mene red

http://www.aspektastro.net

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forums | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi blog