Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» Kafica.... » pitalice » pusto ostrvo....

pusto ostrvo....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default pusto ostrvo.... taj 10/9/2008, 19:21

ribica

V.I.P clan
V.I.P clan
pet stvari koje bi poneli na pusto ostrvo?

mojih 5 stvari:

1.brijac
2.kozmetika
3.laptop
4.alat
5.pribor za jelo

aj vi!

http://www.aspektastro.net

2default Re: pusto ostrvo.... taj 10/9/2008, 19:46

lavica

aspektastro tim
aspektastro tim
1.LAP TOP
2.CIGARETE
3.MOBILNI
4.PRIBOR ZA NOKTE
5.KARTE

3default Re: pusto ostrvo.... taj 11/9/2008, 11:16

nika-bgd

STAR clan
STAR clan
1.peskir
2.biblija
3.naocare za sunce
4.pribor za nokte
5.masku za ronjenje

4default Re: pusto ostrvo.... taj 11/9/2008, 12:29

inja

moderator
moderator
Ih pa vi bi izgleda na neko moderno pusto ostrvo... Meni je pusto ostrvo asocijacija na ostrvce van domasaja civilizacije, pa onda tesko da bi imalo signala za mobilni i net... Ne bih ja nista od stvari nosila, samo bih povela jednu musku personu srced ,ali onda to nije bas pusto ostrvo...

5default Re: pusto ostrvo.... taj 23/9/2008, 00:31

elenna

STAR clan
STAR clan
inja i ja sam uy tebe

6default Re: pusto ostrvo.... taj 15/11/2008, 18:11

Nighty

clan
clan
ribica ::pet stvari koje bi poneli na pusto ostrvo?

mojih 5 stvari:

1.brijac
2.kozmetika
3.laptop
4.alat
5.pribor za jelo

aj vi!

Бријач? 0_o

хХеХеХх

• Личну карту
  • Конвертор који филтрира морску воду и преображава је у воду која може да се пије
  • Пет килограма Војничке U.S. хране за хитне случајеве MRE (то је довољно за месец дана)
  • Девојку
  • Грицкалицу за нокте која је у склопу перореза...:]

----------

Ех, а сама припрема ових стварчица као и загревање је фантазија :]

Ово је MRE heater у који се сипа вода која у комбинацији с другим хемијским састојцима и под одређеним углом пружа топлоту, односно греје до осамдесетак степени целзијуса!
Такође, сва јела су већ испржена, скувана, исецкана и тако одлично херметички затворена и ''компресована'' да једноставно стално задржавају исти укус! Најбоље од свега јесте то што сваки од MRE пакета садржи све састојке који су потребни у свакодневној исхрани и представљају одличну нутрацију. :]

Такорећи...шта то бејаху конзерве?

7default Re: pusto ostrvo.... taj 16/11/2008, 20:25

tina

aktivan clan
aktivan clan
5 stvari:

a ti ubrojao devojku...ccc

devojke nisu stvari

i sta ce ti covece licna kad je ostrvo pusto da se legitimises zivotinjama ili da ne zaboravis svoje podatke

http://aspektastro.net

8default Re: pusto ostrvo.... taj 17/11/2008, 19:40

Nighty

clan
clan
Па то је чаробна лична карта, у њој имам три духа и један је розе, други је плави, а трећи је смеће-окер боје :]
Сваки од њих поседује изразито уметан квалитет кувања, спремања и чишћења...а када је већ пусто острво, не би ни животиње постојале, но понео бих је чисто ради реда како бих се представио уколико би наишла спасилачка екипа (?) или пак наишао трећи светски...но, надајмо се да су духови способни и за борбу као и привођење замишљених војника алијансе који би били приморани да...шију. Као у Матриксу! :]

Девојка као ствар, односно фактор постојања, односно живо биће...али океј Razz моја грешка. У том случају, њу бришем и стављам свој WinOS Smartphone Palmtop Razz Razz Razz :D

Ипак сам ја дете Урана :] hehehehehe

9default Re: pusto ostrvo.... taj 9/1/2009, 01:44

Villainess87airy

clan
clan
Povela bih mog momka, malo dobre muzike i neki dobar tandem za ispunjavanje nasih zelja... @h duga> duga>

10default Re: pusto ostrvo.... Danas u 14:55

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | Nauka i Znanje | Medium | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte blog