Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» razno » KORPICA » zdravlje/korpa » da li je dobar period za operaciju...

da li je dobar period za operaciju...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

pepper_tnt

STAR clan
STAR clan
... na desnom stopalu - verovatno u novembru ili decembru (ili... ako ja to jos ne prolongiram:)) - zvuci krajnje bezazleno, ali obzirom da imam jako lose iskustvo od operacije na levom stopalu (bese to cak pre 20 god. ali sam umesto 15 dana u bolnici ostala 2 meseca, rana nije zarastala..), prosto bih da pitam dok skupljam hrabrost..
rodjena sam 23.06.71. u 23:40 u Bg-u
& unapred

Astrolog

Admin
Admin
Pozdrav draga,
ova operacija se svakako vidi u tvom solaru,ali s obzirom da ti vec od prilike znas i kda ce biti,ma koliko bezazlena bila ja bih ti savetovala da sacekas pocetak decembra.Nema nikakvih komplikacija ali ako moze da se bira daleko bolji period je poceka decemra no ceo oktobar.

pepper_tnt

STAR clan
STAR clan
Alex
za pocetak treba da nadjem vremena i herca da krenem kod lekara, ali mi mnogo znaci da bar znam kada da se upustim u akciju, jos jednom

pepper_tnt

STAR clan
STAR clan
Astrolog ::Pozdrav draga,
ova operacija se svakako vidi u tvom solaru,ali s obzirom da ti vec od prilike znas i kda ce biti,ma koliko bezazlena bila ja bih ti savetovala da sacekas pocetak decembra.Nema nikakvih komplikacija ali ako moze da se bira daleko bolji period je poceka decemra no ceo oktobar.

..a sada sam ja jako zbunjena, jer doktor -ortoped mi ne savetuje operaciju i pored problema...
STA LI JE TO U SOLARU...?
ZASTO LI CU MORATI POD NOZ?! pale
kada stignes, molim te, baci pogled jel to bas stoji u solaru - ove godine? bounce

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi besplatan blog