Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» razno » KORPICA » ljubav/korpa » Smak sveta

Smak sveta

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hitan odgovor! Smak sveta taj 1/10/2008, 08:40

zmija

clan
clan
Pozdrav svima
U vezi sam od pocetka aprila 2007.Sve je idealno funkcionisalo do sredine decembra 2007,Pa i kasnije nekako.Medutim pojavili su se problemi ...Razvedena sam majka dvoje dece i to mi mora ostati najbitnije.Svi zivimo skupa od juna ove godine.On kaže da ima finansijske probleme,pomaže roditelje iako ne verujem bas totalno.Ne pristaje na kraj,ja ga volim i volela bi da ovo resimo ali bojim se njegove neiskrenosti i tajni i ...
Ako mi možete na bilo koji nacin rasvetliti nastavak ove veze ili njen kraj,razloge koji nas spajaju ili razdvajaju bila bih zahvalna i lakse donijela zakljucke i konacnu odluku.Molim Vas!
Ja:25.04.1971 u 09:10 Ljubljana i zivim tu
On 08.01.1980 oko 23:20 Zavidoviči zivi u Ljubljani

Pred težkim sam odlukama i uvid u razvoj ove veze pomogao bi mi u mojoj odluci da postupim ispravno i da dne pogresim.

2Hitan odgovor! Re: Smak sveta taj 13/12/2008, 07:17

aspektastro

Admin
Admin
zmija,u ovom podforumu pitanje mozes da postavis samo ako imas dovoljno poena,sto ti nemas...ostavicu ovo pitanje ali odgovor dobijas tek kada postanes STAR clan ok?

PROCITAJ PRAVILNIK!!!

http://www.aspektastro.net

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

» razno » KORPICA » ljubav/korpa » Smak sveta

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte blog