Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» razno » KORPICA » tarot/korpa » Nesrecna u ljubavi zauvek

Nesrecna u ljubavi zauvek

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default Nesrecna u ljubavi zauvek taj 23/10/2008, 17:08

elenna

STAR clan
STAR clan
Da vidim da li ću mozda sada kao Vip član pre dobiti odgovor.
Radila sam tri godine u jednoj adv.kancelariji, muškarac koji mi je bio gazda je malo stariji. Odnos među nama je bio skroz bolestan, u smislu da nije bio čisto poslovni odnos, ali nikada nisu prešle granice na neku drugu stranu, stalno je postojala neka napetost, nešto u vazduhu,…
Moj odlazak je završen jako ružno, bilo je mnogo svađe, ružnih reči I sa jedne I sa druge strane.
Jas am sve vreme I sada osecam nešto, ne znam da li je u pitanju emocija ili samo strast, ali mislim da me užasno privlači.
Letos je odjednom počeo da mi šalje čudne poruke I da predlaže da se vidjamo u 1 noću, itd. Ja sam bila frapina, i to je trajalo jedno dve nedelje.,... itd.

Uglavnom ništa se nije dogodilo, nismo se uopšte videli, i on je obustavio svaku komunikaciju sa mnom. Već dva meseca ga nema, slala poruke, mailove, poziv mi odbio. Ja sam se isto malo umorilia, ali mi je žao što ne znam šta se dogodilo, plašila sam se da mi je pravio neku zaveru.

Ja sam psihički skroz sludjena, ne znam da li sam zaljubljena, da li ga volim, ništa ne znam, a sada krivim sebe da sam upropastila i da se nešto moglo desiti. Nema ga,

Da li je to stvarno kraj svega, ili ima i malčice nade bar za pomirenje
Ja 31.1.1974. Beograd, 15 i 30
On 1.9.1971. Beograd, 16 i 35 liou*(

2default Re: Nesrecna u ljubavi zauvek taj 8/11/2008, 18:46

Gogi

aspektastro tim
aspektastro tim
ludo zaljubljena moja,zasto si mi ti sludjena ja ti odgovorio vec na ovo sve cini mi se...?

3default Re: Nesrecna u ljubavi zauvek taj 8/11/2008, 20:45

elenna

STAR clan
STAR clan
ne, kada
nemam odgovor

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte blog