Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» razno » KORPICA » ljubav/korpa » Udajaaaaaaaaaaaaaa

Udajaaaaaaaaaaaaaa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 1/12/2008, 11:05

iomio

clan
clan
Pozdrav svima,
imam jedno pitanje.
A kada cu i ja da stanem na ludi kamen? MIslim da bi bilo vreme.........

30. januar 1976.
5 i 5 ujutru
Beograd pozdravslatki

2default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 1/12/2008, 19:18

ttiinnaa

STAR clan
STAR clan
E,to i mene zanima?Imam jos fore ali opet da znam ja....za svaki slucaj.. :))
15.05.1987. 06.50 h
:)))))))))))

i nemoj opet da mi kazes da moram da budem star cclan jer sam dobila 10 poena registracijom na ACN profilu ,e sad sto ovde nesto nije u redu,pa mi ne stoji da sam star clan sta ja da radim...:))))

3default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 13/12/2008, 07:12

aspektastro

Admin
Admin
IOMIO,ttiinnaa dame moje u ovom podforumu pitanje mozete da postavite samo ako imate dovoljno poena,sto vas dve nemate...ostavicu ova pitanja ali odgovor dobijate tek kada postanete STAR clanovi ok?

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!

http://www.aspektastro.net

4default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 13/12/2008, 12:34

mirjanamp

moderator
moderator
aspektastro ::IOMIO,ttiinnaa dame moje u ovom podforumu pitanje mozete da postavite samo ako imate dovoljno poena,sto vas dve nemate...ostavicu ova pitanja ali odgovor dobijate tek kada postanete STAR clanovi ok?

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!

Je li to nama krisom usao neki ribic, da pomaze Aleksandri?!!!
Bas je lijepo kada dodje neko novi sa idejama i entuzijazmom, samo te moram ispraviti za ovo sto si napisao Tini, djevojka je ACN clan, trebao bi je staviti u STAR clanove scratch

5default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 13/12/2008, 16:02

Gost

Gost
mirjanamp ::
aspektastro ::IOMIO,ttiinnaa dame moje u ovom podforumu pitanje mozete da postavite samo ako imate dovoljno poena,sto vas dve nemate...ostavicu ova pitanja ali odgovor dobijate tek kada postanete STAR clanovi ok?

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!

Bas je lijepo kada dodje neko novi sa idejama i entuzijazmom, samo te moram ispraviti za ovo sto si napisao Tini, djevojka je ACN clan, trebao bi je staviti u STAR clanove scratch
Opaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Ja mislila da je ovo sam strucnja za PC.............kad ono.on zna i ASTRO scratch..........eto,odgovarace na pitanja .............e,sad STAROVCI i VIPOVCI.......JURISSSSSSSSSSS..........n avalite narode!!!!!!!!! king

6default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 13/12/2008, 16:25

aspektastro

Admin
Admin
izvinjenje,nisam obratio paznju isao sam samo po boji korisnickog imena Lori hvala sto si mi obratila paznju.

http://www.aspektastro.net

7default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 13/12/2008, 17:34

Gost

Gost
aspektastro ::izvinjenje,nisam obratio paznju isao sam samo po boji korisnickog imena Lori hvala sto si mi obratila paznju.
Bogu hvala,zlato moje!!!!!!!!!!!!
Nemoj se ti meni sam se,kirati.........ja sam tu.........eto,ja ti ga dodem ovdje na AAFORUM,kao...
................. MAMA.............a nekima............. king
Eto.......moja malenkost ti se predstavila.............ajd ti sada..........mislim da nebi dolazilo do zabune.

8default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 19/12/2008, 21:13

ttiinnaa

STAR clan
STAR clan
Lori ::
mirjanamp ::

PROCITAJTE PRAVILNIK!!!

Opaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Ja mislila da je ovo sam strucnja za PC.............kad ono.on zna i ASTRO scratch..........eto,odgovarace na pitanja .............e,sad STAROVCI i VIPOVCI.......JURISSSSSSSSSSS..........n avalite narode!!!!!!!!! king

HVALA HVALA HVALA

A ZASTO NISAM JOS STAR CLAN??????????????????

9default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 21/12/2008, 13:11

mirjanamp

moderator
moderator
Ne znam Tinice zasto te jos nisu stavili u star clanove, mislim da moras vrsiti atak na Vilija Wink bounce
A na moju veliku zalost ne mogu ti prognozirati sta ce biti sa tvojim bivsim,jer ne znam proricati buducnost. Mogu ti dati savjet da ga nazoves i kazes da ga zelis natrag (direktnost je uvijek najbolja).....ako osjeca nesto prema tebi,bice obradovan, ako ne, a onda ces tugovati dva,tri mjeseca, ali ces znati da je toj prici dosao kraj. Eto draga moja, pokusaj sama da krojis svoju buducnost

10default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 21/12/2008, 22:38

ttiinnaa

STAR clan
STAR clan
jaooo mirjana kad ne mogu..nece ni da cuje..kaze ogorcen je...samo kaze NE SMARAJ ME...a krije znam da krije....a sto se vilija tice nikako da ga uhvatim....ali hvala ti na savetima...nesto cu smisliti...rekla mi je alexandra jednom da mi udaja stoji sredinom 2009 ,a ja znam da se necu udati ni za koga osim za njega...ako da gospod bog.....pa ako bude prvo cu tebi da javim.:)))

11default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 9/1/2009, 02:20

Villainess87airy

clan
clan
Koje godine cu se udati???

13.11.1987 u 8:20 ujutro, na Cetinju...

12default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 15/1/2009, 01:45

Lakis

V.I.P clan
V.I.P clan

A koji su to pokazatelji u natalu koji govore o tome da ce se osoba sigurno udati / ozeniti ?

13default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa taj 20/2/2009, 01:56

Astrolog

Admin
Admin
Skroz ste se izmesali :/
Molim vas otvarajte svako svoju temu ovako je samo jedan veliki haos u kom se tesko snalazim a svim treba da posvetim vreme :)

14default Re: Udajaaaaaaaaaaaaaa Danas u 09:48

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Forumotion.com | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Besplatan blog