Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» DILEME(?) » religija » KRISTOS SE RODI!!!

KRISTOS SE RODI!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default KRISTOS SE RODI!!! taj 7/1/2009, 03:26

Gost

Gost
Svim clanovima PRAVOSLAVNE VJEROISPOVJESTI...sretan i blagosovljen BOZIC...

Zeli Vam Lori Exclamation Exclamation Exclamation

2default Re: KRISTOS SE RODI!!! taj 7/1/2009, 05:35

ttiinnaa

STAR clan
STAR clan
SRECAN BOZIC SVIMA I OD MENE!!!!

3default Re: KRISTOS SE RODI!!! taj 7/1/2009, 13:14

mirjanamp

moderator
moderator
Srtetan Bozic,.....Puno zdravlja, srece i toplote u i oko srca zeli vam
MIRJANA

4default Re: KRISTOS SE RODI!!! taj 7/1/2009, 17:15

Lena

V.I.P clan
V.I.P clan
Vaistinu se rodi!

Ali ne Krist,nego Hrist.

5default Re: KRISTOS SE RODI!!! taj 7/1/2009, 18:07

Gost

Gost
Lena ::Vaistinu se rodi!

Ali ne Krist,nego Hrist.
Draga moja Lena...........osobno se drzim u pravopisu......Vuka Karadzica i njegove izreke.....
CITAJ KAKO PISE,PISI KAKO GOVORIS.................
Ja za ISUSA kazem KRIST.......a,iznad svega postivam tebe i to sto ga di nazivas HRIST!!!

6default Re: KRISTOS SE RODI!!! taj 7/1/2009, 20:50

Lena

V.I.P clan
V.I.P clan
Lori,

da ne bude zabune...Ne znam koje si veroispovesti i nije to ni bitno,jer mi namera nije bila da te uvredim,mada ti to tako nisi ni shvatila kako mi se cini.

Elem, ako nisi pravoslavne vere,a htela si nama koji to jesmo da cestitas Bozic,onda to treba uraditi kako treba. Jer nigde ni u jednoj knjizi ,pa ni u Bilbliji ne pise Krist nego Hrist.Niti na Liturgiji pominju Krista nego Hrista. I ne zovema ga tako samo ja,nego svi pravoslavne veroispovesti.

Toliko o tome. Bez ljutnje.

7default Re: KRISTOS SE RODI!!! taj 7/1/2009, 21:59

Gost

Gost
Lena ::Lori,

da ne bude zabune...Ne znam koje si veroispovesti i nije to ni bitno,jer mi namera nije bila da te uvredim,mada ti to tako nisi ni shvatila kako mi se cini.

Elem, ako nisi pravoslavne vere,a htela si nama koji to jesmo da cestitas Bozic,onda to treba uraditi kako treba. Jer nigde ni u jednoj knjizi ,pa ni u Bilbliji ne pise Krist nego Hrist.Niti na Liturgiji pominju Krista nego Hrista. I ne zovema ga tako samo ja,nego svi pravoslavne veroispovesti.

Toliko o tome. Bez ljutnje.
Draga moja Lena...........smatram da danas,na blagdan.....nije ni MJESTO ni VRIME........za,moje i tvoje pojasnjavanje.........stoga .........slijedi moj odgovor ,nakon blagdana,na temi RELIGIJA...
Stoga jos jednom .....od srca , svim clanovima PRAVOSLAVNE VJERE zelim sretan i blagosovljen BOZIC Exclamation Exclamation Exclamation

8default Re: KRISTOS SE RODI!!! taj 8/1/2009, 02:49

Dasein

V.I.P clan
V.I.P clan
Od mene takoder sve najbolje i blagoslovljen vam Bozic

9default Re: KRISTOS SE RODI!!! Danas u 17:28

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog