Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» razno » KORPICA » ljubav/korpa » ŠTA DA OČEKUJEM..

ŠTA DA OČEKUJEM..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1VAZNO! ŠTA DA OČEKUJEM.. taj 6/3/2009, 05:07

neptun boy

clan
clan
...U OVOJ GODINI ŠTA SE TIČE LJUBAVI??AKO IMA NEKO VREMENA DA OdGOVORI BIO BI ZAHVALAN!!

rođen sam 30.12.1987 u 14:10 u Rijeci

2VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. taj 10/3/2009, 08:50

neptun boy

clan
clan
sta nema nikoga na ovom forumu???
zaluto u pustinju :)

3VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. taj 11/3/2009, 12:44

mirjanamp

moderator
moderator
Mozda su se prepali tvoje slike....malo agresivan pristup neptun boy
mi smo navikli na srca, zagrljaje itd

4VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. taj 12/3/2009, 02:39

neptun boy

clan
clan
mirjanamp ::Mozda su se prepali tvoje slike....malo agresivan pristup neptun boy
mi smo navikli na srca, zagrljaje itd

ma pusa tebi i svima koji čitaju

a to na slici sam ja na poslu,al pusti posao,ja bi malo o ljubavi %#4 =-( o0o kiss_

5VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. taj 12/3/2009, 09:07

mirjanamp

moderator
moderator
U momce, al' ti je zeznut posao.....bas si me prijatno iznenadio da te zanima ljubav, jos pogotovo kad je jarac u pitanju. Obicno jarcevi prave kalkulacije u ljubavi, zaljube se kasnije nekad, a ti si jos mlad.
Zao mi je sto ti ja ne znam odgovoriti na tvoje pitanje, ali se nadam da neko hoce
VILI, APELUJEM NA TEBE, DA ALARMIRAS ALEX, VEC DOSTA DUGO JE CEKAMO NA OVOM FORUMU, I NJU I GOGIJA

6VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. taj 13/3/2009, 01:42

neptun boy

clan
clan
mirjanamp ::U momce, al' ti je zeznut posao.....bas si me prijatno iznenadio da te zanima ljubav, jos pogotovo kad je jarac u pitanju. Obicno jarcevi prave kalkulacije u ljubavi, zaljube se kasnije nekad, a ti si jos mlad.
Zao mi je sto ti ja ne znam odgovoriti na tvoje pitanje, ali se nadam da neko hoce
VILI, APELUJEM NA TEBE, DA ALARMIRAS ALEX, VEC DOSTA DUGO JE CEKAMO NA OVOM FORUMU, I NJU I GOGIJA

A imam mjesec u biku nastupnju raka,pa mozda zato i totalno je afliktiran!!!

7VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. taj 21/3/2009, 16:21

neptun boy

clan
clan
stvarno nema živih ovdje.pozz svima idem ja na neki drugi forum.

8VAZNO! Re: ŠTA DA OČEKUJEM.. Danas u 09:46

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napravi blog