Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» ASTRO TEME » Rektifikacija » za drugaricu

za drugaricu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default za drugaricu taj 5/5/2008, 18:57

inja

moderator
moderator
Draga Alexandra, imam jednu molbicu... Wink Moja drugarica ima dva podatka za svoje rodjenje... jedan je onaj koji pise u izvodu 23.6.1971. 00:05h ,Cacak i drugi je onaj koji kaze njena mama je 22.6.1971. 23:55h
Evo nekih bitnih n datuma iz njenog zivota, pa ako mozes ti pogledaj... Diplomirala je 15.10.2004. (na gradjevinskom fak.), udala se 29.3.2005. (muz je Ovan u horoskopu) ,njeni su se razveli kada je imala 2 meseca. Ona sada zivi u Nemackoj i ceka bebu , termin za porodjaj joj je 3.novembar.Mama joj je Strelac u horoskopu, inace i majka i otac su zasnovali druge porodice posle razvoda. Ne znam da li treba jos nesto od podataka...

U oba slucaja Asc joj je u znaku Ovna, ali vrhovi kuca se pomeraju i Uran cak menja kucu... u jednom slucaju je na vrhu 7.kuce, a u drugom u 6.kuci.

2default Re: za drugaricu taj 20/9/2008, 16:53

Astrolog

Admin
Admin
hajde kad se porodi to ce biti bitan podatak i neka obrati paznjui na vreme rodjenja bebe ok?

3default Re: za drugaricu taj 24/9/2008, 00:07

inja

moderator
moderator
Astrolog ::hajde kad se porodi to ce biti bitan podatak i neka obrati paznjui na vreme rodjenja bebe ok?
Naravno da je ok Alex, cekamo da shmizla dodje na svet. pozdravslatki

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Posedujte besplatan blog