Dobro dosli!
Ulogujte se ili registrujte svoj nalog :)
DRAGI CLANOVI NAKON 10 GODINA RADA FORUM CE BITI UGASEN DO KRAJA 2015 GOD. OTVARANJE NOVOG FORUMA BICE NAJAVLJENO NA FB STRANICI https://www.facebook.com/Alex.astrology

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

» ASTRO TEME » Rektifikacija » za drugaricu

za drugaricu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1default za drugaricu taj 5/5/2008, 18:57

inja

moderator
moderator
Draga Alexandra, imam jednu molbicu... Wink Moja drugarica ima dva podatka za svoje rodjenje... jedan je onaj koji pise u izvodu 23.6.1971. 00:05h ,Cacak i drugi je onaj koji kaze njena mama je 22.6.1971. 23:55h
Evo nekih bitnih n datuma iz njenog zivota, pa ako mozes ti pogledaj... Diplomirala je 15.10.2004. (na gradjevinskom fak.), udala se 29.3.2005. (muz je Ovan u horoskopu) ,njeni su se razveli kada je imala 2 meseca. Ona sada zivi u Nemackoj i ceka bebu , termin za porodjaj joj je 3.novembar.Mama joj je Strelac u horoskopu, inace i majka i otac su zasnovali druge porodice posle razvoda. Ne znam da li treba jos nesto od podataka...

U oba slucaja Asc joj je u znaku Ovna, ali vrhovi kuca se pomeraju i Uran cak menja kucu... u jednom slucaju je na vrhu 7.kuce, a u drugom u 6.kuci.

2default Re: za drugaricu taj 20/9/2008, 16:53

Astrolog

Admin
Admin
hajde kad se porodi to ce biti bitan podatak i neka obrati paznjui na vreme rodjenja bebe ok?

3default Re: za drugaricu taj 24/9/2008, 00:07

inja

moderator
moderator
Astrolog ::hajde kad se porodi to ce biti bitan podatak i neka obrati paznjui na vreme rodjenja bebe ok?
Naravno da je ok Alex, cekamo da shmizla dodje na svet. pozdravslatki

4default Re: za drugaricu Danas u 00:20

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Napraviti svoj blog